“W gole i wygrała mecz przewiduje zamknięcie 5-6 linii lotniczych bez lotów do Egiptu”

0
370

Około 5-6 linii lotniczych mogą odejść z rynku do początku zimowego rozkłady jazdy w październiku 2016 roku, jeśli Rosja nie przywróci ruch powietrza z Egiptem, przerwaną w listopadzie-poinformował zastępca szefa regulacji transportu gole i wygrała mecz Jurij Malyshev we wtorek. To przekazuje “Interfax”.

Wyszli na minus: dziesięć głośnych bankructw w ostatnich latach

Dwadzieścia lat później: co robili rosyjscy biznesmeni w 1990

Droga do listy Forbes: sześć strategii sukcesu

Wszystkie galerie zdjęć →

Według Малышева, “jeśli nie rękę egipski rynek” i jeśli nie będzie push do rozwoju turystyki krajowej i wzrostu zagranicznego turystyczny, to linie lotnicze w okresie letnim nie będą mogli tworzyć “poduszkę bezpieczeństwa”. W rezultacie, zasugerował urzędnik gole i wygrała mecz, niektóre linie lotnicze stawiają “na ołtarzu” swoje świadectwa użytkownika.

Ruch powietrza z Egiptem zostało przerwane na początku stycznia 2015 roku. Na krótko przed tym na półwyspie synaj rozbił się samolot pasażerski Airbus A321 linii lotniczych “Когалымавиа”, latania z Sharm-el-Sheikh w Sankt Petersburg. W wyniku katastrofy zginęły 224 osoby. W połowie listopada FSB nazwała przyczyną katastrofy zadziałanie urządzenia wybuchowego, hipoteką terrorystami na pokładzie samolotu. Odpowiedzialność za zamach wzięła na siebie organizacja terrorystyczna “Synaj prowincja” — egipski oddział zakazanego w Rosji “państwa Islamskiego”. Po zakazu lotów do Egiptu loty do tego kraju nadal kierować tylko do wywozu przebywających tam turystów rosyjskich. W końcu listopada MOE отчиталось, że z Egiptu łącznie prawie 90 000 rosjan.

Pod koniec listopada, po tym, jak siły powietrzne Turcji zestrzelili rosyjski bombowiec Su-24, samochód był zanurzony polecam touroperatorów zaprzestać sprzedaży wycieczki do Turcji. Od 1 stycznia zaczął obowiązywać zakaz na czarterowe loty do Turcji.

Na początku grudnia rzecznik Rosyjskiego związku przemysłu turystycznego (PCT) Irina Tiurina poinformowała, że z powodu zamknięcia Egiptu i Turcji wiele rosyjskich touroperatorów chcą zakończyć działalność. “Wielu touroperatorów chciałby odejść z rynku i chcą, ale nie mogą tego zrobić. Musisz zrozumieć, że wielu touroperatorów rosły, rozwijały się i teraz cała ich praca faktycznie перечеркнута”, — powiedziała ona. Tiurina wyjaśniła, że firmy nie mogą wyjść z rynku z powodu zobowiązań wobec klientów, kontrahentów i wierzycieli.